Jak przyspieszyć działanie Prawa Przyciągania?

Często zadajemy sobie pytanie, jak przyspieszyć działanie prawa przyciągania?

Proponuję wypróbować „Regułę 17 sekund” (Ester Hicks).

Jeżeli przez 17 sekund utrzymasz skupioną uwagę na jakimś ważnym dla Ciebie temacie, rzeczy, wydarzeniu lub stanie emocjonalnym, to prawo przyciągania podeśle Ci kolejne myśli na ten temat. Zsumują się one i stworzą silniejszą wibrację energetyczną.

Po każdych 17 sekundach tego ćwiczenia, Twoje wibracje będą się podnosić coraz bardziej, a po 68 sekundach nastąpi przełom. Oprócz podsyłania Ci kolejnych dobrych myśli, Wszechświat zacznie też organizować okoliczności do spełnienia Twego marzenia w realnym świecie.

Ale uwaga: to działa w obie strony.

Jeżeli, dajmy na to, przez 17 sekund będziesz powtarzać w myślach pozytywne afirmacje, nie pozwalając na to aby wkradła się jakakolwiek negatywna, zaprzeczająca myśl, to przyciągniesz do siebie więcej pozytywnych myśli i podniesiesz swoje wibracje.

Jeżeli natomiast przez ten czas (17s) będziesz roztrząsać najsmutniejsze zdarzenia ze swego życia, to co wtedy otrzymasz w odpowiedzi od Wszechświata? Bingo – więcej smutku i pesymistycznych myśli.

Wydaje się to wszystko bardzo proste, ale często nawet w czasie tych kilkunastu sekund, do umysłu wkradają się negatywne myśli.

Ważne jest aby ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Kiedy coś rozproszy Twoją uwagę, po prostu zacznij od nowa. Praktyka czyni mistrza.

Stosując regułę 17 sekund nie tylko będziesz praktykować pozytywne myślenie i przyciągać do siebie więcej wspierających myśli, ale także wzmocnisz działanie prawa przyciągania.

Jak Wam się podoba ta technika?

Jakie są Wasze najlepsze metody świadomego praktykowania prawa przyciągania? Dajcie znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *