BOGACTWO ZACZYNA
SIĘ W GŁOWIE
Kurs Mentalnego
Przyciągania pieniędzy

Jak uwolnić się od negatywnych przekonań, które blokują Ciebie przed osiągnięciem wolności finansowej i bogactwa oraz w pełni otworzyć się na obfitość?

Spędziłam długie lata testując różne metody przyciągania pieniędzy. Wydałam tysiące złotych na książki i szkolenia, żeby zrozumieć co działa, a co jest stratą czasu. Sprawdziłam wiele metod i w swoim e-booku zawarłam tylko kwintesencję wiedzy. Szacuję wartość tego produktu na 97 zł, ale poniżej możesz nabyć go za ułamek standardowej ceny.  

Możesz mieć wszystko to, czego pragniesz i wreszcie zacząć żyć na własnych warunkach.

W tym e-booku masz wszystko i jeszcze więcej, aby nauczyć się jak zmieniać negatywne przekonania blokujące napływ pieniędzy i obfitości do Twego życia, na takie, które będą Cię wspierać w dążeniu do wolności finansowej.

Uwolnienie się od starych ograniczeń i schematów jest niesamowicie istotne, ponieważ zanim coś osiągniesz, musisz uwierzyć, że jest to w ogóle możliwe.

Sukces i bogactwo musisz osiągnąć najpierw w głowie, a dopiero potem będzie on mógł przejawić się w rzeczywistości, której doświadczasz.

Weź więc ster w swoje ręce i zaprzyjaźnij się z własną podświadomością.

Twoja podświadomość z radością będzie Ci pomagać w budowaniu wolności finansowej, zamiast jak do tej pory, rzucać kłody pod nogi.

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z E-BOOKA?

Czym są przekonania i jaki mają wpływ na nasze życie 
Jak powstają przekonania i jakie są ich źródła
Jak uchronić dzieci przed przyjęciem niewłaściwych wzorców myślenia
Odkryjesz negatywne przekonania, które blokują napływ pieniędzy do Twego życia i nauczysz się je zamienić na takie, które będą Cię wspierać w dążeniu do wolności finansowej
Sprawdzisz, jaka jest Twoja relacja z pieniędzmi
Poznasz 30 negatywnych przekonań o pieniądzach, które odpowiadają za 90% biedy na świecie
Odkryjesz wielką moc wdzięczności i nauczysz się wykorzystywać ją w swoim życiu
Nauczysz się podstaw zarządzania budżetem domowym
Dowiesz się, jak odkryć swoją pasję i zacząć dzięki niej zarabiać
Stworzysz środowisko, które będzie Cię wspierać w dążeniu do wolności finansowej
Sprawdzisz, jakie masz nowe możliwości zarabiania
Nauczysz się pozytywnie reagować, nawet wtedy, gdy jeszcze nie możesz kupić tego, co chciałabyś mieć
Dowiesz się, jak zmienić myślenie o pieniądzach aby Twoje dochody wzrosły
Zaczniesz kontrolować swoje negatywne myśli i zmieniać je na bardziej wspierające
Określisz swoje cele finansowe
Poznasz 50 potężnych afirmacji, które pomogą Ci zmienić myślenie o bogactwie i pieniądzach
Nauczysz się wydawać pieniądze z radością
Wykonasz 15 ćwiczeń, które pomogą Ci w łatwy sposób wykorzystać zdobytą wiedzę do poprawy jakości swego życia – przekujesz teorię w praktykę i uzyskasz realne efekty  

POZWÓL, ŻE OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ...

Jeszcze kilka lat temu miałam pracę, której serdecznie nie znosiłam i miesiąc w miesiąc kilkaset złotych długów do spłacenie. Z mojej marnej pensji nie wystarczało nawet na podstawowe potrzeby.

Pamiętam czasy, kiedy miałam w portfelu 20 zł i zastanawiałam się, jak przeżyć za to cały tydzień. W dwie osoby. Gdyby nie moja mama, pewnie nawet nie miałabym co na siebie włożyć...

Ciągle szukałam sposobu, skąd wziąć więcej pieniędzy, ale znałam tylko jeden schemat: dodatkowe godziny w pracy = dodatkowe pieniądze. Oczywiście, jeśli tylko udało się zarobić coś ekstra, to natychmiast pojawiał się jakiś niespodziewany wydatek, który pochłaniał całą moją dodatkową gotówkę.

Byłam zrozpaczona, nieszczęśliwa i w głębokiej depresji, a miałam wtedy tylko dwadzieścia parę lat. Czy tak właśnie miało wyglądać całe moje życie?

Wszystko zaczęło się zmieniać prawie 7 lat temu, gdy przyjaciółka pokazała mi film „Sekret”. Od tamtej pory zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat prawa przyciągania, potęgi podświadomości i szeroko pojętego rozwoju duchowego i osobistego.

Zrozumiałam, że praca od rana do wieczora nie sprawi, że będę wolna finansowo, a przyniesie mi tylko zmęczenie, frustrację, niezadowolenie oraz brak czasu.

Wtedy odkryłam, że to właśnie sposób myślenia odpowiada za to, czy mam pieniądze, czy potrafię je mądrze zarobić i czy umiem je do siebie przyciągnąć, czy też ciągle mam mentalność człowieka, od którego pieniądze będą się trzymały z daleka…

Od małego, wszyscy wokół wmawiają nam, że tylko dzięki ciężkiej pracy można zarobić pieniądze, że pieniądze nie są ważne, że tylko nieuczciwi ludzie mają dużo pieniędzy, że pieniądze zmieniają ludzi na gorsze, i w ogóle być bogatym to grzech…

I jak w takich warunkach można wykształcić prawidłowe myślenie o pieniądzach?

Dziś jestem współwłaścicielką firmy, jestem szczęśliwa i wolna finansowa, a moja praca sprawia mi niesamowitą przyjemność. Mam przy tym czas, żeby opiekować się moim malutkim synkiem, spędzać miło czas z partnerem i realizować swoją pasję.

Ty też tak możesz!

Chcę pokazać Tobie sposób, który pomógł mi wyjść z biedy, długów i głębokiej depresji oraz doprowadził mnie do miejsca gdzie jestem teraz – wolności finansowej, szczęśliwej rodziny i pełnej harmonii w życiu.

Dlatego proponuję go również Tobie. To niepowtarzalna okazja, aby zdobyć swój egzemplarz ebooka BOGACTWO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE – KURS MENTALNEGO PRZYCIĄGANIA PIENIĘDZY aż 60% taniej!

TAK NAPRAWDĘ, MOŻESZ TERAZ POSTĄPIĆ NA TRZY SPOSOBY:  

Możesz po prostu zamknąć tę stronę i zapomnieć o tym, ale wtedy nic się nie zmieni w Twoim życiu
Możesz też zdobywać wiedzę na własną rękę, poświęcając na to swój cenny czas, a potem poświęcając jeszcze więcej czasu na sprawdzenie, czy to rzeczywiście działa, czy jednak musisz rozpocząć poszukiwania od nowa
Możesz wybrać szybszą i pewną drogę – skorzystać ze sprawdzonej wiedzy zawartej w moim ebooku, dzięki któremu uwolnisz się od negatywnych przekonań blokujących napływ pieniędzy do Twego życia i otworzysz się w pełni na obfitość
Page Created with OptimizePress