bOGACTWO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE
Kurs Mentalnego Przyciągania Pieniędzy

Jeżeli nie jesteś zadowolona ze swojej sytuacji finansowej, ten ebook jest dla Ciebie...

OFERTA SPECJALNA 

Standardowa cena 97 zł
Aktualnie 27 zł

„Bogactwo zaczyna się w głowie” - to kurs w wygodnej formie e-booka, który pomoże Tobie osiągnąć wolność finansową. 

Będzie mapą pokazującą Ci jak dotrzeć do celu, którym jest dostatnie życie dla Ciebie i Twojej rodziny. 

Ten e-book krok po kroku pokaże Ci, jak pozbyć się ograniczających przekonań o pieniądzach i zastąpić je przekonaniami, które będą Cię wspierać w drodze do wolności finansowej.

Sprawi on, że będziesz myślała, jak osoba bogata, a Wszechświat na to odpowie i pieniądze zagoszczą w Twoim życiu na dobre! 

Twoja podświadomość z radością będzie Ci pomagać w budowaniu wolności finansowej, zamiast jak do tej pory rzucać kłody pod nogi.  

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z E-BOOKA?

Czym są przekonania i jaki mają wpływ na nasze życie 
Jak powstają przekonania i jakie są ich źródła
Jak uchronić dzieci przed przyjęciem niewłaściwych wzorców myślenia
Sprawdzisz, jaka jest Twoja relacja z pieniędzmi
Odkryjesz negatywne przekonania, które blokują napływ pieniędzy do Twego życia i nauczysz się je zamienić na takie, które będą Cię wspierać
Poznasz 30 negatywnych przekonań o pieniądzach, które odpowiadają za 90% biedy na świecie
Odkryjesz wielką moc wdzięczności i nauczysz się wykorzystywać ją w swoim życiu
Nauczysz się podstaw zarządzania budżetem domowym
Stworzysz środowisko, które będzie Cię wspierać w dążeniu do wolności finansowej
Nauczysz się pozytywnie reagować, nawet wtedy, gdy jeszcze nie możesz kupić tego, co chciałabyś mieć
Zaczniesz kontrolować swoje negatywne myśli i zmieniać je na bardziej wspierające
Określisz swoje cele finansowe
Poznasz 50 potężnych afirmacji, które pomogą Ci zmienić myślenie o bogactwie i pieniądzach
Nauczysz się wydawać pieniądze z radością
Wykonasz 15 ćwiczeń, które pomogą Ci w łatwy sposób wykorzystać zdobytą wiedzę do poprawy jakości swego życia – przekujesz teorię w praktykę i uzyskasz realne efekty  

Standardowa cena 97 zł
Aktualnie 27 zł

Czy znasz to uczucie, kiedy po przebudzeniu nie chce Ci się wstać z łóżka bo wiesz, że musisz iść do pracy, na kilka lub nawet kilkanaście godzin?

Czy od poniedziałku do piątku marzysz tylko o tym, aby już był weekend? Ale te dwa dni tak szybko mijają…

Najbardziej denerwujące jest jednak to, że mimo pracy przez cały tydzień, i tak Twoja wypłata wystarcza tylko na rachunki i podstawowe potrzeby.

Czyż to nie frustrujące, kiedy tyle pracujesz, a ciągle nie możesz sobie pozwolić na to, o czym już od dawna marzysz: ekskluzywny weekend w SPA, elegancka markowa torebka albo sukienka, egzotyczne wakacje z rodziną?

Ale najbardziej chciałabyś zapewnić swoim dzieciom najlepszą możliwą edukację, korepetycje, zajęcia dodatkowe... Dać im wszystko to, czego pragną i potrzebują.

A może chcesz pomóc finansowo swoim dorosłym już dzieciom, albo dać wnukom wszystko, czego Ty jako dziecko nie miałaś? I mieć czas, żeby wreszcie się nimi nacieszyć?

Może nie masz też wystarczająco czasu dla swego partnera, ponieważ musisz brać nadgodziny, żeby jakoś wiązać koniec z końcem? 

Pomyśl, jak miło byłoby, gdybyś nie musiała ciągle siedzieć w pracy, a zaoszczędzony czas mogła poświęcić swoim dzieciom i partnerowi. 

Wyobraź sobie, że możesz mu kupić w prezencie ten drogi zegarek, o którym od dawna już marzy. Jaki byłby wdzięczny i szczęśliwy z tego powodu. Byłoby miło, prawda?

Standardowa cena 97 zł
Aktualnie 27 zł

A może nawet zdarza się, że nie możesz zasnąć, bo zamartwiasz się skąd weźmiesz na rachunki?

Zastanawiasz się z czego spłacisz te wszystkie kredyty, raty, oddasz rodzinie i znajomym to, co od nich pożyczyłaś?

Boisz się, że z powodu kryzysu stracisz nawet tę pracę, której tak bardzo nie lubisz, ale przecież daje Ci ona jakieś niewielkie źródło dochodu?

Ciągle towarzyszy Ci strach, że zabraknie pieniędzy nawet na podstawowe potrzeby?

Bardziej niż czegokolwiek innego, pragniesz mieć po prostu trochę świętego spokoju, poczucia bezpieczeństwa, czasu dla siebie i dla rodziny oraz pewności, że pieniądze zawsze będą i pojawią się, gdy tylko zajdzie taka potrzeba?

Jeżeli czujesz, że nie jest to życie, jakie wybrałabyś dla siebie i swojej rodziny, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Zasługujesz na coś więcej i możesz to zdobyć w bardzo prosty sposób, jeśli tylko będziesz wiedziała jak to zrobić. 

Niech pieniądze zagoszczą w Twoim życiu na dobre!

POZWÓL, ŻE OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ...

..bo doskonale wiem, jak się czujesz. Byłam w Twoich butach. W zasadzie miałam nawet trochę gorzej.

Miałam pracę, której serdecznie nie znosiłam i miesiąc w miesiąc kilkaset złotych długów do spłacenie. Z mojej marnej pensji nie wystarczało nawet na podstawowe potrzeby.

Pamiętam czasy, kiedy miałam w portfelu 20 zł i zastanawiałam się, jak przeżyć za to cały tydzień, w dwie osoby. Gdyby nie moja mama, pewnie nawet nie miałabym co na siebie włożyć...

Ciągle szukałam sposobu, skąd wziąć więcej pieniędzy, ale znałam tylko jeden schemat: dodatkowe godziny w pracy = dodatkowe pieniądze. Oczywiście, jeśli tylko udało się zarobić coś ekstra, to natychmiast pojawiał się jakiś niespodziewany wydatek, który pochłaniał całą moją dodatkową gotówkę.

Byłam zrozpaczona, nieszczęśliwa i w głębokiej depresji, a miałam wtedy tylko dwadzieścia parę lat. Czy tak właśnie miało wyglądać całe moje życie?

Wszystko zaczęło się zmieniać prawie 7 lat temu, gdy przyjaciółka pokazała mi film „Sekret”. Od tamtej pory zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat prawa przyciągania, potęgi podświadomości i szeroko pojętego rozwoju duchowego i osobistego.

Zrozumiałam, że praca od rana do wieczora nie sprawi, że będę wolna finansowo, a przyniesie mi tylko zmęczenie, frustrację, niezadowolenie oraz brak czasu.

Wtedy odkryłam, że to właśnie sposób myślenia odpowiada za to, czy mam pieniądze, czy potrafię je mądrze zarobić i czy umiem je do siebie przyciągnąć, czy też ciągle mam mentalność człowieka, od którego pieniądze będą się trzymały z daleka…

Od małego, wszyscy wokół wmawiają nam, że tylko dzięki ciężkiej pracy można zarobić pieniądze, że pieniądze nie są ważne, że tylko nieuczciwi ludzie mają dużo pieniędzy, że pieniądze zmieniają ludzi na gorsze, i w ogóle być bogatym to grzech…

 I jak w takich warunkach można wykształcić prawidłowe myślenie o pieniądzach?

Dziś jestem współwłaścicielką firmy, jestem szczęśliwa i wolna finansowa, a moja praca sprawia mi niesamowitą przyjemność. Mam przy tym czas, żeby opiekować się moim malutkim synkiem, spędzać miło czas z partnerem i realizować swoją pasję.

Ty też tak możesz!

Dziś chciałabym podzielić się z Tobą wiedzą, którą gromadziłam przez prawie 7 lat mego życia, i która pozwoliła mi przejść od znienawidzonej pracy, ciągłego braku pieniędzy, długów i frustracji do miejsca gdzie jestem dzisiaj – niezależności finansowej, miłości i harmonii. 

Głęboko wierzę, że Ty też zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

Zasługujesz na całą obfitość Wszechświata, miłość, harmonię i szczęście. 

Zasługujesz na czas dla siebie, na odpoczynek, relaks, czas na swoją pasję, słodkie nicnierobienie od czasu do czasu.

Zasługujesz na to, by móc dać swoim dzieciom wszystko, co najlepsze i najlepszy możliwy start...

Zasługujesz na to, aby mieć czas dla swego partnera. 

Zasługujesz na najlepsze markowe ciuchy, buty, torebki, na luksusowy weekend w SPA i najlepszego fryzjera w mieście. 

Zasługujesz na wspaniałe wakacje z rodziną, na dom z ogródkiem, o którym zawsze marzyłaś, na prestiżowy samochód. 

Zasługujesz na to wszystko i wiele, wiele więcej. Zasługujesz na wszystko, co tylko sobie wymarzysz.

Zasługujesz na poczucie bezpieczeństwa, które da Ci stabilna sytuacja finansowa. Zasługujesz, aby już nigdy nie musieć martwić się o pieniądze.

Wyobraź sobie, jak by to było, gdybyś już nigdy nie musiała zastanawiać się, jak związać koniec z końcem. Wyobraź sobie tę lekkość bycia, tę energię, którą uwolnisz, a którą poświęcałaś do tej pory na zamartwianie się o pieniądze.

Będziesz bezpieczna. Przestaniecie wreszcie kłócić się o pieniądze.

Bardzo zależy mi na tym, aby pomóc Ci wyjść z tej ciężkiej sytuacji. Chcę pokazać Ci, jak niewielkim nakładem czasu i energii możesz znacząco poprawić jakość swego życia, zaczynając już dzisiaj. 

Kto cały dzień pracuje, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy  

John Rockefeller

Ten e-book jest dla osób, które:  

Mają dość pracy od świtu do nocy
Chcą mieć więcej czasu i więcej pieniędzy
Wierzą w prawo przyciągania
Wiedzą, że podświadomość ma ogromny wpływ na nasze życie

Ten e-book nie jest dla osób, które:  

Zadowala obecna sytuacja i nie chcą iść do przodu
Uważają, że prawo przyciągania, to jedna wielka bzdura, a całe to gadanie o podświadomości jest mocno przesadzone 
Nie chcą wziąć odpowiedzialności za swoje życie 
Najbardziej lubią narzekać na wszystko i wszystkich

Standardowa cena 97 zł
Aktualnie 27 zł

Dlaczego mój e-book jest teraz w takiej super promocji, a jego cena jest naprawdę niska, podczas gdy inne tego typu szkolenia kosztują nawet kilkaset złotych?

Chcę, aby jak najwięcej osób mogło sobie na niego pozwolić i odmienić całkowicie swoje finanse, a co za tym idzie - całe swoje życie.

Uważam, że każdy zasługuje na to, aby mieć szansę nauczyć się, jak czerpać pełnymi garściami z nieograniczonej obfitości Wszechświata.

Ten e-book kosztuje mniej niż pizza, a możesz raz na zawsze pożegnać obawę przed brakiem pieniędzy. Gwarantuję, że ta inwestycja zwróci Ci się bardzo szybko.

TAK NAPRAWDĘ, MOŻESZ TERAZ POSTĄPIĆ NA TRZY SPOSOBY:  

Możesz po prostu zamknąć tę stronę i zapomnieć o tym, ale wtedy nic się nie zmieni
Możesz też zdobywać wiedzę na własną rękę, poświęcając na to swój cenny czas, a potem poświęcając jeszcze więcej czasu na sprawdzenie, czy to rzeczywiście działa, czy jednak musisz zacząć poszukiwania od nowa
Możesz wybrać szybką i pewną drogę – skorzystać ze sprawdzonej wiedzy zawartej w moim e-booku
Page Created with OptimizePress